Sprzątanie Biur

sprzątanie biura

Profesjonalne sprzątanie - kompleksowe utrzymanie czystości obiektu

Czyszczenie oraz porządkowanie przestrzeni dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Takie działania w firmie przynoszą korzyści zarówno z punktu widzenia klienta, jak i pracownika. Rzetelne podejście w tej sprawie będzie wysoko procentować, a w końcu na tym najbardziej nam zależy. Czy jesteś gotowy zrobić pierwszy krok?

Naszą pracę zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie. Pozwól nam zająć się Twoim biurem, a zadbamy o to, aby było ono zawsze przygotowane na przybycie Twoich Klientów , a praca w nim była czystą przyjemnością.

Na czym polega program naszych usług porządkowych i co wchodzi w jego zakres?

Podczas każdej wizyty naszych pracowników zadbamy o kompleksowe sprzątanie. Polega ono na dokładnym odkurzeniu wykładzin dywanowych oraz umyciu podłóg. Zadbamy o usunięcie kurzu z powierzchni biurek, mebli, ram drzwi i luster. Naniesiemy odpowiedni środek, który zabezpiecza przed palcowaniem. Posprzątamy kuchnię oraz łazienkę , uzupełniając przy tym środki czystości tj. mydło, ręczniki czy papier toaletowy. Opróżnimy kosze i wymienimy worki na śmieci.

Dopasujemy do Twoich potrzeb systematyczność wizyt oraz ich czas. Jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań. Proponujemy dostawę detergentów oraz zaopatrzenie kuchni w kawę, herbatę itp.

Telefon: 577 335 305
Pn-Pt: 8:00 – 16:00
Sob: 8:00 – 16:00
Zapytaj o wycenę


ekipa sprząta biuro

Praca w czystym i uporządkowanym środowisku odgrywa duże znaczenie dla naszego samopoczucie, a szanse na to, że coś będzie nas rozpraszać, będą mniej prawdopodobne. Czyste powierzchnie biurowe mają, jak się okazuje, pozytywny wpływ na produktywne myślenie pracowników, a uporządkowane miejsce pracy sprawia, że personel chętniej wykonuje swoje obowiązki. Ponadto skutkiem nieutrzymywania czystości we wspólnych wnętrzach mogą być zaognione konflikty pomiędzy pracownikami. Rzutuje to na budowanie wzajemnych relacji, co za tym idzie na proces rozwojowy zespołu, a w konsekwencji na działanie całej firmy. Sprzątanie biura nie jest bezpośrednio związane z indywidualnym profilem twojego przedsiębiorstwa, praktycznym rozwiązaniem może być zatrudnienie profesjonalnej firmy z zewnątrz. Firmy kompleksowo świadczącej usługi porządku i czystości , która zajmuje się tym na co dzień. Firmy, która będzie zapewniała wykwalifikowany personel, znający swój zakres obowiązków oraz takiej, która zapewni wykonanie określonych zadań na wysokim poziomie - Optimum Clean.

Każdy z pracowników marzy o czystym pomieszczeniu socjalnym, w którym może usiąść aby spędzić kilka chwil odpoczynku. Niestety z doświadczenia wiemy, że nie zawsze jest to możliwe, a przy dużej ilości pracowników może wręcz graniczyć z cudem. Bilans dnia - rozlane mleko, pozostawione resztki cukru na blacie kuchennym, czy zużyte torebki herbaty w zlewie kuchennym, ten obraz jest nam dobrze znany. Kłótnie ze współpracownikami z powodu stanu czystości przestrzeni socjalnej to częsty problem w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Poszukiwania winnych, spekulacje czy pomówienia związane z nieporządkiem to zupełnie niepotrzebne sytuacje, które często dzieją się między pracownikami w ich środowisku pracy. Choć zawsze znajdzie się ktoś, kogo zły stan kuchni biurowej w ogóle nie obchodzi, jedno jest pewne, wszyscy woleliby, aby jej stan był jak najlepszy.

Na częstotliwość sprzątania biura wpływa kilka czynników m.in. to jakie potrzeby wykazuje dane przedsiębiorstwo oraz jaka jest specyfika jego działalności. Ilość zatrudnianych pracowników i wielkość lokali użytkowych biura ma tu decydujący wpływ, ale równie ważne będzie to, w jakim stanie są posadzki, które wymagają czyszczenia, ile toalet posiada firma oraz suma wszystkich okien. Codziennie powinno się sprzątać pomieszczenie socjalne oraz wszelkie inne miejsca, w których zatrudniony personel spędza czas wspólny. Pomoże to ominąć wszelkie niepotrzebne konflikty, o których wspominaliśmy wcześniej. Kuchnia, szatnia czy stołówka, to miejsca, które różnią się w zależności od specyfiki działalności przedsiębiorstwa. Ponadto profesjonalnego podejścia wymaga, aby dezynfekcja toalet odbywała się na porządku dziennym, ma to na celu dbanie o względy higieniczne oraz czysty wygląd tych miejsc. Papier toaletowy czy ręczniki papierowe powinny być uzupełniane codziennie, aby ich nie zabrakło. Co więcej, w miejscach sanitarnych, należy regularnie uzupełniać mydło oraz opróżniać kosze na śmieci.

Dodatkowo do usług sprzątania biur należy czyszczenie wszelkich miejsc, które tworzą wizytówkę firmy. Mowa tu np. o holu głównym, bądź parkingu. W takich miejscach liczy się pierwsze wrażenie. Kosze i popielniczki muszą być regularnie opróżniane, aby nie przykuwały uwagi klientów. Natomiast czyszczenie zakurzonych powierzchni, powinno się wykonywać minimalnie raz w tygodniu, mowa tu o ścieraniu kurzy z mebli biurowych oraz wszelkich urządzeń takich, jak komputery, drukarki. Wpływa to korzystnie na ich późniejsze działanie. Regularnie wykonuje się polerowanie luster oraz powierzchni szklanych, dezynfekcję uchwytów i poręczy oraz podlewanie kwiatów doniczkowych. Wszystkie prace porządkowe ustala się według indywidualnych potrzeb klienta.

Pracownicy wykorzystują na co dzień różne akcesoria, przystosowane do sprawnego odkurzania i czyszczenia:

  • Specjalne mopy, które są higieniczne i szybkie w obsłudze
  • Ścierki z mikrofazy, pozwalające na skuteczne mycie zabrudzonych miejsc
  • Specjalne środki chemiczne skracające czas sprzątania oraz zapewniają dłuższe utrzymanie porządku
  • Wysokiej klasy urządzenia, przeznaczone do sprzątania wielkich powierzchni użytkowych m.in. odkurzacze, polerki i szorowarki, które pomagają utrzymać błysk posadzek.
  • Dodatkowo używane są mechaniczne zamiatarki, przeznaczone do sprzątania parkingów i chodników.


Cały sprzęt na celu ma poprawić wydajność i skuteczność pracy przy zachowaniu najwyższych standardów.

Jeżeli interesuje Cię cennik sprzątania, musisz wiedzieć, że każda wycena tego typu prac musi być indywidualnie dopasowana do profilu twojego przedsiębiorstwa. Zachęcamy Cię do poświęcenia kilku minut swojego czasu i skontaktowania się z nami pod numerem telefonu lub za pośrednictwem maila. Wycenimy nasze usługi, dostosowując je do Twoich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz ekspresowe sprzątanie, które zapewni odpowiedni wygląd i higienę lokali w biurze przed ważnym spotkaniem. Fachowe akcesoria sprzątające, z których korzystamy, pomagają na dokładniejsze sprzątanie oraz na usunięcie zanieczyszczeń w znacznie krótszym czasie. Ponieważ jest to możliwe, realizujemy także ekspresowe wizyty, na przykład na ten sam lub kolejny dzień. Przy czym, zachowanie wszelkich standardów odbywa się jednocześnie na najwyższym poziomie. Sprzątanie obiektów biurowych przed spotkaniem biznesowym to nowoczesna usługa, która jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli chcesz wywrzeć dobre wrażenie na swoim kliencie.